ТАКО БЛИЗУ СЕНЗАЦИЈЕ! Миомир Кецмановић пао након велике драме у пет сетова
Миомир Кецмановић се у трећем колу Аустралијан опена састао са 13. носиоцем Холгером Рунеом. Норвежанин је славио након преокрета 3:2 (7:6(5), 3:6, 6:4, 4:6, 4:6) у сетовима.

ФОТО: Танјуг/АП
Узбудљив први сет одиграли су Србин и Данац. Већ у петом гему изгубио је Кецмановић сервис, да би га у наредном вратио. У наставку се играо егал, а добио га је Србин после тај-брејка (7:5).
Други сет почео је брејком на сервис Миомира Кецмановића, али овога пута Србин није одговорио у наредном, те је Данас успео да га добије 6:3.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

ФОТО: Танјуг/АП
Није губитак претходног сета уздрамо Миомира Кецмановића. Иако је му је ривал одузео сервис у трећем гему, наставио је са сигурном игром и поново у наредном вратио сервис. Није се ту зауставио 51. играч планете, направио је брејк и у 10. гему за вођство 2:1 у мечу.
Деловало је да ће популарни Миша рутински добити четврти сет, направио је брејк у шестом гему, али је у наставку два пута ривалу дозволио да му узме сервис, након чега је меч отишао у пети сет, а у њему...
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Притискао је Данац на почетку. Три брејк прилике спасао је Кецмановић у првом гему, а у трећем ривал је имао две. Искористио је другу и дошао до предности.
ФОТО: Танјуг/АП
Руне је поред предности имао и једну главобољу, повредио је ногу, а то је брзо искористио Србин који је успео да дође до две брејк-лопте, а тек након треће анулирао је предност ривала - 2:2. На крају, Данац је успео да сломи Србина и упише победу и пролазак даље.
Подсетимо, Кецмановић је у прва два кола победио Душана Лајовића резултатом 3:2 и потом Хуберта Хуркача 3:0, док је његов ривал претходно победио Жижен Жанга и Матеао Беретинија.
У осмини финала Руне ће се састати се са Јаником Синером.
Ако вас занимају Карлос Алкараз, Јаник Синер, Новак Ђоковић, а и све остало везано за тенис (а Аустралијан опен само што није почео), пратите вести о томе на спортским страницама портала "Новости".
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2025: Познато када играју Новак Ђоковић и Олга Даниловић
18. 01. 2025. у 08:23

ШОК У МЕЛБУРНУ! Елиминисан четврти тенисер планете - Аустралијан опен 2025
18. 01. 2025. у 08:36 >> 08:37

ВРАТИО СЕ ЈОКИЋ, И ТО КАКО! "Џокер" наставља да бележи трипл-даблове као да повреде није ни било
НАКОН што је пар мечева пропустио због повреде, Никола Јокић се доминантно вратио на терен забележивши трипл-дабл против Милвоки бакса, а ново доминантно издање српског аса очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Јуте ("Бол арена", 2.00).
28. 03. 2025. у 14:37 >> 14:37

РУСИЈА НА НОГАМА! Због онога што се спрема у Београду Руси нетремице гледају ка Србији
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
27. 03. 2025. у 12:40

УМРО РОЂЕНИ БРАТ ВИКИ МИЉКОВИЋ: Болест га однела у 47. години, трагедија у породици певачице
НАКОН краће болести преминуо је рођени брат Вики Миљковић Владица Миљковић у 47. години.
28. 03. 2025. у 11:35
Коментари (0)