РЕШИЛА ДА СЕ ПЕНЗИОНИШЕ: Симона Халеп се повукла из тениса (ФОТО)
Румунска тенисерка Симона Халеп одлучила је да се повуче из професионалног тениса.

Фото: EPA-EFE/ALI HAIDER
Девојка из Констанце је два пута била гренд слем шампионка, освојивши Ролан Гарос 2018. и Вимблдон 2019. године.
У том периоду је била најбоља тенисерка на свету, на првом месту ВТА листе.
Недавно је у разговору за румунски "Голазо.ро" и најавила своју пензију, због тешке повреде колена.
- Повреда колена коју имам је прилично озбиљна и тешко је опоравити се од ње. Не знам да ли се плашим да гурам себе до крајњих граница, али када осећам бол, тешко је играти на највишем нивоу. Веома је тешко вратити се тамо где сам била, посебно после тако дуге паузе. Мисао о повлачењу ми врло често пролази кроз главу. Дошла сам до година када су повреде тешке за опоравак. Моје колено се никада неће потпуно опоравити, а саветовали су ми операцију и то је компликована процедура, па мислим да нећу проћи кроз то. Видећемо шта ће бити даље. Живот иде напред и прихватићу ствари како долазе - рекла је Халепова.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић је по свој прилици донео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)