"ЗНАМ ДА ЈЕ ОН БИО ВАШ ФАВОРИТ": Хамад Међедовић се обратио након пораза у финалу Марсеља
ХАМАД Међедовић изгубио је у финалу Марсеља од Ига Амбера са 7:6(4), 6:4. Српски тенисер је огласио након дуела са Французем.

ФОТО: Профимедиа
Има за чим да жали момак из Новог Пазара, пошто је у првом делу сусрета пропустио сет лопту.
- Похвале Иго на свему, теби и твом тиму, а онда бих захвалио и мом тиму. Још једно финале, хвала вам на свему, хвала и породици и публици, наравно. Знам да је он био ваш фаворит и то тотално разумем, али хвала свима на подрши на овом турниру - рекао је Међедовић након меча.
Овом 21-годишњем тенисеру је ово било друго финале у каријери и други пораз, тако да остаје нада да ће ускоро доћи и прва титула.
Ипак, Међедовић ће после одличног наступа у Марсељу скочити чак 24 позиције на АТП листи и од понедељка ће бити на 72. месту што му је најбољи пласман у каријери.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

БАЛКAНСКИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Дејо и Роби се враћају на "Максимир"
ЕКС-ЈУ дерби игра се овог понедељка у Загребу када на Максимир долази Црна гора, предвођена селектором Робертом Просинечким и председником Савеза Дејаном Савићевићем.
08. 09. 2025. у 11:24 >> 14:34

СРБИ ПРЕБИЛИ ЕНГЛЕСКЕ ХУЛИГАНЕ У БЕОГРАДУ? Ноћни обрачун у центру српске престонице
Србија и Енглеска играли су у уторак увече у квалификацијама за Светско првенство, а најновије вести које се тога тичу везане су за навијаче.
10. 09. 2025. у 15:58

ОБЈАВЉЕН СНИМАК УБИСТВА У МЕТРОУ ИЗ ДРУГОГ УГЛА: Видите ШТА су радили путници док је лепа Ирина издисала (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)
МУЧНЕ сцене из САД.
10. 09. 2025. у 19:43
Коментари (0)