ДЕЈВИС КУП: Тениска репрезентација Србије добила ривала

Марко Паунић
Марко Паунић

06. 03. 2025. у 13:44

Мушка тениска репрезентација Србије дочекаће селекцију Турске у мечу Светске групе И Дејвис купа, одређено је данас жребом, саопштио је ТСС.

ДЕЈВИС КУП: Тениска репрезентација Србије добила ривала

Фото: EPA-EFE/Liselotte Sabroe

Дуел између Србије и Турске на програму је 12. и 13. или 13. и 14. септембра, а победник ће играти у квалификацијама за финални турнир Дејвис купа наредне године.

Србија је у фебруару поражена од Данске у првом колу квалификација за финални турнир Дејвис купа, док је Турска била боља од Мексика у Светској групи И.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Парови Светске групе И: Канада - Израел, Бугарска - Финска, Пољска - Велика Британија, Чиле - Луксембург, Грчка - Бразил, Словачка - Колумбија, Јужна Кореја - Казахстан, Швајцарска - Индија, Шведска - Тунис, Перу - Португалија, Кинески регион Тајван - Норвешка и Еквадор - БиХ.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИТАЊЕ ПОЛУФИНАЛИСТЕ ЈЕ РЕШЕНО НА МОНЖУИКУ: Барса долази на Вестфален са чак четири гола предности

ПИТАЊЕ ПОЛУФИНАЛИСТЕ ЈЕ РЕШЕНО НА "МОНЖУИКУ": Барса долази на "Вестфален" са чак четири гола предности

ФУДБАЛЕРИ Барселоне ће гостовати Дортмунду у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона. Каталонци су пред својим навијачима показали да су далеко бољи тим, славили резултатом 4:0 и требало би да се деси осмо светско чудо да не заиграју у полуфинали најелтинијег европског такмичења.

15. 04. 2025. у 07:50

Коментари (0)

ЛИГА ШАМПИОНА: Тријумфи Астон Виле и Дортмунда, али ПСЖ и Барселона иду у полуфинале најелитнијег европског такмичења