"ВРАЋА СЕ ЈАЧИ НЕГО ШТО ЈЕ БИО!" Британски тенисер о "случају Јаник Синер"
Британски тенисер Џек Дрејпер је послао речи охрабрења најбољем тенисеру света Јанику Синеру, који се тренутно налази на тромесечној суспензији.
FOTO: Tanjug/AP
Британски тенисер Џек Дрјепер припрема се на наступа на Индијан Велсу, али осврнуо се и на италијаског тенисера и његову аферу са допингом, како преноси "Скy Спортс".
Подсетимо се, Јаник Синер је прошле године био позитиван на забрањену супстанцу клостебол, што је откривено у августу. Иако је Међународна тениска агенција за интегритет (ИТИА) очистила Синерово име, Светска антидопинг агенција (ВАДА) одлучила је да настави случај. На крају, Италијан је добио тромесечну суспензију, која је почела у фебруару ове године.
Дрејпер верује да ће Синер изаћи јачи из овог руног и непријатног искуства и истиче да је то био тежак период за њега. Он се диви Синеровом понашању на терену и ван њега.
- Једна ствар у вези са Јаником јесте да ће се сигурно вратити јачи. Овај период и прошла година били су веома тешки за њега. Увек покушавам да му пружим подршку. ценим све то радии што је постигао у игри. Начин на који се понаша на терену и ван њега је веома импресиван. Он је једноставно искрен, љубазан момак, и да, мислим да заслужује сав успех који остварује и радујем се што ћу га поново видети на терену - рекао је Дрејпер.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује које санкције су управо укинуте Русији
06. 03. 2025. у 12:25
КРЕЋЕ НОКАУТ ФАЗА ЛИГЕ ШАМПИОНА! Да ли ће паклена атмосфера Рамс парка "прогутати" Јувентус?
ПРВИ чин плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона доноси нам веома занимљив сусрет, Галатасарај дочекује Јувентус у пакленој атмосфери Истанбула на, увек до последњег места испуњеном, "Рамс парку" (18.45).
17. 02. 2026. у 07:20
НИКОЛА ЈОКИЋ ИСПРЕПАДАО БАРАКА ОБАМУ! Дибидус неочекивана сцена на НБА Ол-стар утакмици! (ВИДЕО)
"NBA All Star". Чувене три речи које су, нажалост, последњих година значиле све само не истинско кошаркашко уживање, поново су привукле огромну пажњу. А Никола Јокић је био саставни део тог обновљеног спектакла.
15. 02. 2026. у 23:52
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)