ТЕНИСКИ СВЕТ У ШОКУ: Да ли је могуће да је Аргентинац то урадио током меча? (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

21. 03. 2025. у 15:37

АРГЕНТИНСКИ тенисер Франциско Комесана наводно је урадио нешто што до сада није виђено на тениским теренима.

ТЕНИСКИ СВЕТ У ШОКУ: Да ли је могуће да је Аргентинац то урадио током меча? (ФОТО)

ФОТО: ЕПА

Током дуела против Американца Мајкла Моха он је наводно запалио цигарету у паузи између гемова. 

Иако је улог био велики он је успео да победи и пласира се у наредно коло мастерса у Мајамију, а "тајно оружје" наводно му је била цигарета. 

Славио је Аргентинац на крају 6:3, 6:4 и тако успео да настави учешће у квалификацијама. 

Касније ја савладао и јапанског тенисера Мочизукија и потом се пласирао у главни део турнира где га је победио Италијан Федерико Сине. 

Ипак, детаљ са меча квалификација је оно о чему ће се дуго причати - да ли је Аргентинац запалио цигарету током паузе? 

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.

03. 03. 2026. у 15:54

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Све почиње од једног момента…