ЛАК ПОСАО: Сабаленка у полуфиналу турнира у Мајамију
Белоруска тенисерка Арина Сабаленка пласирала се у полуфинале турнира у Мајамију, пошто је у четвртфиналу савладала Кинескињу Ћинвен Женг 6:2, 7:5.
ФОТО: Танјуг/АП
Меч је трајао један сат и 37 минута. Сабаленка је најбоља тенисерка света, док се Женг налази на деветом месту ВТА листе. Ово је био шести међусобни дуел белоруске и кинеске тенисерке, а шести тријумф Сабаленке.
Белорускиња ће у полуфиналу играти против Италијанке Јасмин Паолини, која је у четвртфиналу била боља од Пољакиње Магде Линет 6:3, 6:2.
У преостала два четвртфинала турнира у Мајамију, састаће се Ига Швјонтек - Александра Еала и Џесика Пегула - Ема Радукану.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
ТЕНИСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Новак Ђоковић неће играти четвртфинале Мајамија?
26. 03. 2025. у 07:58
ПУТИН ХИТНО РЕАГОВАО, А ОНДА... Одмах се десило оно што Русија чека три године!
25. 03. 2025. у 19:57
ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Препорођени великан ће имати шта да каже против разиграног Лајпцига
БУНДЕСЛИГА се враћа овог петка, а Борусија Менхенгладбах са огромним самопоуздањем дочекује Лајпциг на „Борусија-парку“ (20.30) у мечу који обећава жестоку битку и висок ритам од првог минутa.
28. 11. 2025. у 07:00 >> 09:28
УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Кадетски кошаркашки репрезентативац погинуо - убио га обруч после закуцавања (ВИДЕО)
Најновије вести из света кошарке су трагичне.
27. 11. 2025. у 17:00
Коментари (0)