НАГРАДА ЗА СЈАЈАН ТУРНИР: Олга Даниловић остварила пласман каријере!
СРПСКА тенисерка Олга Даниловић је одиграла сјајан турнир у Руену (Француска). Она је изгубила у финалу од Елине Свитолине са 6:4, 7:6(8). Може да жали због пораза, али због једне ствари итетако има разлога да буде задовољна.
Фото: EPA-EFE/ROLEX DELA PENA
Наиме, она је обезбедила нови најбољи пласман каријере. Ова 24-годишњакиња из Београда је од данас на 34. месту на ВТА листи.
Даниловићева је на поменути турнир дошла као 35. тенисерика света и успела је да оствари скок од једне позиције.
Подсетимо, Олга је ове сезоне играча четврто коло Аустралијан опен, а освојила је челенер у Анталији и играла поменуто финале Руена.
Вреди истаћи и да за њу нема одмора, пошто је већ сутра очекује наступ у 1. колу Мадрида против двоструке гренд слем шампионке Викторије Азаренке.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ТРИПЛ-ДАБЛ МАШИНА: Јокићевој доминацији нема краја, Нагетси изгледају сјајно пред почетак плеј-офа!
НА крилима сјајног Србина Нагетси су остварили девет везаних тријумфа, а вероватно ће и десети јер вечерас у "Бол арену" долази слабашни Мемфис.
08. 04. 2026. у 14:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)