"ТАКВУ ЋУ ТИ ШАМАРЧИНУ ЗВЕКНУТИ" Скандал! Босанац дивљао на мастерсу у Мадриду (ВИДЕО)
ДАМИР Џумхур је савладао Матију Белучија 2:1 у сетовима и то након преокрета (4:6, 6:4, 6:2)
Фото: EPA-EFE/JASON SZENES
У првом колу мастерса у Мадриду Босанац (63. играч планете) савладао је три позиције лошије рангираног Италијана.
Нервозан је био Џумхур током меча, посебно када му је судија поништио сервис испод руке јер Белучи није био спреман, а потом је Италијану идентичан поен био прихваћен.
Разљутило је то Босанца који је претио да неће више играти, затражио је видео проверу да би се утврдило да ли је Италијан пратио сервис. Поен је на крају прихваћен, а Сарајлија је добацио:
- Кад се меч заврши, знаш шта ћу ти урадити? Такву шамарчину ћу му звекнути, рекао је љутити Џумхур.
Након меча пришли су обојица мрежи, Џумхур је пришао мрежи као и ривал, Пружили су руке, а потом ју је Босанац повукао, није желео ни из другог покушаја да прихвати поздрав.
Како је све било погледајте ОВДЕ
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Добила је ову вест и не може да верује да се то догодило
24. 04. 2025. у 12:33
НИКОЛА ЈОКИЋ БРУТАЛНО ПОКРАДЕН! Амери преломили: Србин остао без престижне награде
24. 04. 2025. у 08:03
НАПОЛИ ОВЕРАВА ПЛАСМАН У ЛИГУ ШАМПИОНА: Тријумф против "рособлауа" га води међу европску елиту
ЧЕТА Антонија Контеа угостиће Болоњу на затварању 36. кола Серије А (20.45) у мечу који би домаћину и математички могао донети пласман у Лигу шампиона.
11. 05. 2026. у 11:54
А НА МАРАКАНИ... Владимир Путин бира председника ФК Црвена звезда!
Избори за председника фудбалског клуба Црвена звезда дошли су на ред, а они доносе и неке занимљивости.
11. 05. 2026. у 12:23
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (0)