ПРЕМИНУО ДАМИР ДОКИЋ! Вест потврдили ћерка Јелена и син Саво

Ђ.С.

20. 05. 2025. у 15:20

ДАМИР Докић, отац некадашње тенисерке Јелене Докић, преминуо је 16. маја у 66. години живота.

ПРЕМИНУО ДАМИР ДОКИЋ! Вест потврдили ћерка Јелена и син Саво

Фото: Н. Скендерија

 Вест о смрти некадашњег тениског тренера потврдили су син Саво и кћерка Јелена, а сахрана ће бити одржана на Новом Гробљу у Врднику 22. маја у 14 часова.

Дамир Докић одавно није део јавног живота, пре неколико година Јелена је открила све детаље везане за психичко и физичко злостављање које је трпела од свог оца.

- Отац ми је често говорио "немој ништа да причаш, ћути или ћу те убити". Ја до своје 33 године нисам знала да се насмејем. Људи често желе да будете савршени, посебно у спорту, а то је немогуће. Живот није савршен. Била сам рањива и мислила сам да је то моја слабост. Сада сам свесна да је то моја снага - истакла је Јелена у документарном филму "Несаломива", екранизацији истоимене аутобиографије.

Опширније прочитајте у штампаном издању "Новости".

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!

Црвена звезда и Лех Познањ су били у центру пажње звездашког дела јавности, а пред тај реванш меч 3. кола квалификација за Лигу шампиона, који је одигран у уторак у Београду, "делије" су добиле важно упозорење од свог вољеног клуба. Једна особа се није придржала тог апела и... могло би то баш скупо да кошта српског првака.

13. 08. 2025. у 19:44

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН МЛАДИХ: Снага и потенцијал за бољу будућност