ШВАЈНШТАЈГЕР СРПКИЊУ ГРЛИО, А ДРУГУ У КРЕВЕТ ВОДИО: Откривено када је Немац кренуо да вара Ану са Бугарком Силвом
Бастијан Швајнштајгер је већ дужи период у вези са извесном Силвом...
Фото: Профимедиа
Наиме, бивши немачки фудбалер је увелико имао аферу, а грлио је Ану...
- На последњој слици са кампање, Бастијан је већ имао аферу - написао је "Билд".
Потпуно је јасно да је у моменту кад је позирао и грлио Ану, Немац већ имао аферу. Исти извор тврди да је већ тада било јасно да је пар у великом проблему и близу растанка.
Они су наводно ћутали, како не би остали без великог новца који су уговорили.
Сада је јасно да је развод готова ствар и да се само чека да све буде званично.
Фото: Профимедиа
Подсећања ради, рекламна кампања која је започета 1. августа 2019. године је завршена, а уговор је раскинут. Фотографија насмејане Ане и Швајнија краси излоге широм Немачке, а уговор који су потписали је гарантовао да ће тако бити до 2027. године, али дошло је до преокрета.
Развод је наравно утицао на одлуку о прекиду сарадње, а очигледно је да ни самој компанији, као ни Ани и Бастијану не одговара да се иста настави.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)