СРПСКИ ПОНОС! Нина Стојановић на корак од главног жреба ВТА турнира у Прагу

Александар Илић
Александар Илић

19. 07. 2025. у 15:40

Српска тенисерка Нина Стојановић пласирала се у последње коло квалификација за ВТА турнир у Прагу, пошто је данас у првом колу победила Чехињу Јану Ковачкову резултатом 2:6, 6:3, 6:3.

СРПСКИ ПОНОС! Нина Стојановић на корак од главног жреба ВТА турнира у Прагу

Фото: EPA-EFE/NEIL HALL


Меч је трајао сат и 49 минута. Стојановић је 159. тенисерка света, док је Ковачкова 641. на ВТА листи.


Српска тенисерка ће у последњем колу квалификација за турнир у главном граду Чешке играти против победнице меча између Бугарке Лије Каратанчеве и Кинескиње Сињу Гао.
Главни жреб БТА турнира у Прагу играће се од 21. до 26. јула за наградни фонд од 275.094 долара.
 

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

05. 11. 2025. у 17:58

Коментари (0)

УХАПШЕН! Неприкладно дирао председницу државе па покушао да је пољуби - лисице због сексуалног узнемиравања (ВИДЕО)