МАСТЕРС ТОРОНТО! Кецмановић после драме преживео Халиса
Српски тенисер Миомир Кецмановић пласирао се у друго коло Мастерса у Торонту, пошто је јутрос у првом колу победио Француза Квентина Халиса 4:6, 6:4, 7:5.
ФОТО: Танјуг/АП
Меч је трајао два сата и 18 минута. Кецмановић је 50. тенисер света, док се Халис налази на 69. месту АТП листе. Ово је био други међусобни дуел Кецмановића и Халиса, а први тријумф српског тенисера.
Кецмановић ће у другом колу играти против још једног француског тенисера Александра Милера, који је био слободан у првом колу.
Мастерс у Торонту се игра за наградни фонд од 9.193.540 америчких долара.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)