ТЕНИСКИ КЛАСИК НОВЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ: Американци ће уживати у финалу Синсинатија

Александар Илић
Александар Илић

17. 08. 2025. у 10:08

Шпански тенисер Карлос Алкараз играће у финалу мастерса у Синсинатију против Јаника Синера пошто је ноћас у полуфиналу победио Немца Александера Зверева резултатом 2:0 (6:4, 6:3) за сат и 45 минута.

ТЕНИСКИ КЛАСИК НОВЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ: Американци ће уживати у финалу Синсинатија

Foto: Profimedia

У првом сету Шпанцу је био довољан један брејк да поведе 1:0. 

Алкараз је у другом сету такође први стигао до брејка, али је Зверев експресно узвратио. Шпанац затим прави нови брејк и тако решава питање победника. 

Италијан Синер је раније победио Француза Теренса Атмана, 136. играча планете,  резултатом 2:0 (7:6(7:4)), 6:2.

Финале је на програму вечерас од 21 час по српском времену.

БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење

ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење

ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.

21. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

СВЕТСКИ СКАНДАЛ! Двоје Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?