ФЕРЕРО СПРЕМИО ТАКТИКУ ЗА ЂОКОВИЋА: Морамо да доведемо Новака до крајњих граница
ПРАВИ спектакл се очекује у полуфиналу Ју-Ес опена. Састају се Новак Ђоковић и Карлос Алкараз, а тренер шпанског тенисера Хуан Карлос Фереро зна која тактика је најбоља против Србина.

FOTO: Tanjug/AP
Бивши светски број један је истакао да не би требало бити фокусиран на игру освајача 24 гренд слем титуле.
- Радујемо се што ћемо опет играти против Новака. Пораз у Аустралији је био болан због начина на који се догодио, али овде су услови другачији. Мислим да не би требало да се фокусирамо на Новака, већ на оно што Карлос тренутно нуди - рекао је Фереро.
Нагласио је да Карлос мора да проба да умори Нолета.
- Мораћемо да доведемо Новака до крајњих граница, до тачке где физички може да схвати да меч постаје тежак, да га много кошта да прати Карлосов темпо. То је оно што ћемо пробати да постигнемо - закључио је Фереро.
Подсетимо, у другом полуфиналу Ју-Ес опена састају се Јаник Синер и Феликс Оже-Алијасим.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо

"КО ЈЕ ОВДЕ БЕБА"? Турци брутално прозвали Николу Јокића, чека се реакција Србина
04. 09. 2025. у 08:25

ПАРТИЗАН ПОБЕДОМ ПРЕУЗИМА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" силно мотивисани на тешком гостовању у Бачкој Тополи
ТРАДИЦИОНАЛНО тешко гостовање очекује "парни ваљак" којег ће у 12. колу Суперлиге Србије угостити ТСЦ (18.30).
18. 10. 2025. у 07:40

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем
Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.
17. 10. 2025. у 16:16

ТУНЕЛ ОД РУСИЈЕ ДО АМЕРИКЕ: Испод мора, дугачак 112 КМ - идеја стара, нови ПРЕДЛОГ - већ га зову "Путин-Трамп" (ВИДЕО)
МОЖДА звучи невероватно, али једна давнашња, помало необична идеја поново је оживела.
18. 10. 2025. у 12:51
Коментари (0)