АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, РЕЗУЛТАТИ: Испао Хуркач, прошли Хачанов, Шелтон, Мусети...
Италијански тенисер Лоренцо Музети пласирао се данас у треће коло Отвореног првенства Аустралије у Мелбурну, пошто је победио сународника Лоренца Сонега са 6:3, 6:3, 6:4.
FOTO: Tanjug/AP
Петом тенисеру света је за тријумф против 40. на АТП листи било потребно два сата и 49. минута. Он ће у наредном колу играти против бољег из дуела Стефанос Циципас - Томас Махач.
Пласман у трећу рунду такмичења обезбедио је и седми играч света, Американац Бен Шелтон пошто је био бољи од Аустралијанца Дејна Свинија са 6:3, 6:2, 6:2. Његов наредни ривал биће Валентин Вашро из Монака.
Руски тенисер Карен Хачанов је прошао даље пошто је у три сета био бољи од Американца Нишеша Басаваредија са 6:1, 6:4, 6:3. Тренутно 18. играч на АТП листи ће у наредном колу играти против Италијана Лућана Дардерија.
Американац Итан Квин елиминисао је Пољака Хуберта Хуркача са 6:4, 7:6, 6:1 и у наредном колу одмериће снаге са Чехом Јакубом Меншиком који је победио шпанског тенисера Рафаела Ходара са 6:2, 6:4, 6:4.
Препоручујемо
СЕРЕНА ВИЛИЈАМС СЕ ВРАЋА ТЕНИСУ: У 44. години и са 15 килограма мање спремна за Вимблдон
22. 06. 2026. у 13:01
ВТА ЛИСТА: Арина Сабаленка чува прво место, Лола Радивојевић напредовала
22. 06. 2026. у 12:54
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)