НИШТА ОД СЕНЗАЦИЈЕ! Хрват и Српкиња, ипак нису добар спој на Аустралијан опену

Новости онлине

27. 01. 2026. у 08:27

ИСТОРИЈА се ипак неће писати ове године на Аустралијан опену.

НИШТА ОД СЕНЗАЦИЈЕ! Хрват и Српкиња, ипак нису добар спој на Аустралијан опену

ФОТО: Депоситпхотос

Српска тенисерка Александра Крунић и Хрват Мате Павић нису успели да се пласирају у полуфинале Отвореног првенства Аустралије у Мелбурну у конкуренцији мешовитог дубла пошто су поражени од домаћих представника Оливије Гадецки и Џона Пирса 1:6, 6:7(8).Пети носиоци на турниру поражени су после сат и 13 минута игре.

У полуфиналу, Гадецки и Пирс ће играти против америчко/хрватске комбинације Тејлор Таузенд и Никола Мектић.

Александра Крунић ће играти и четвртфинале у женском дублу у пару са Казахстанком Аном Данилином. Њихове противнице у четвртиналу биће први носиоци чешко-амерички пар Катерина Синијакова и Тејлор Таунзенд.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Коментари (0)

Отказ тренеру! Радикалан потез КК Црвена звезда