ЗАБОРАВЉЕН ПОРАЗ ОД ВАВРИНКЕ: Међедовић сигуран у Ротердаму, стигао на корак до главног жреба
ХАМАД Међедовић дошао је на корак од пласмана у главни жреб турнира из серије 500 у Ротердаму, пошто је у првом колу квалификација савладао Николоза Басилашвилија са 6:3, 6:4.
ФОТО: Профимедиа
Заборавио је 80. на АТП листи пораз од Стана Вавринке у Монпељеу. Дошао је у Холандију и сјајно започео такмичење.
У првом сету српски тенисер је направио брејк у четвртом гему и предност је сачувао до краја, а да ривалу није дозволио ниједну шансу да врати изгубљено.
Други сет је протекао у бољој игри момка из Новог Пазара. Опет је он био тај који је ривали одузео сервис. Једини прилику за брејк Грузин је имао кад је Хамад сервирао за меч, али нију је искористио.
Међедовић ће се за главни жреб турнира у Ротердаму борити са Французом Луком Павловићем.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
А ПОСЛЕ БУРЕ У ХУМСКОЈ... Партизан у великом трилеру победио Радник и макар на кратко престигао Звезду! (ВИДЕО)
07. 02. 2026. у 15:57 >> 15:57
ДРАМА У ЧИЛЕУ! Душан Лајовић завршио у болници након бизарног инцидента
07. 02. 2026. у 08:10
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)