Тенис се враћа у августу: АТП и ВТА објавили привремени календар такмичења
Такмичења на WТА и АТП турнирима требало би да се наставе у августу, након што су руководства оба удружења данас објавила привремене календаре турнира.

EPA
Такмичења су прекинута средином марта због пандемије корона вируса, а први турнир за тенисерке требало би да почне 3. августа у Палерму.
АТП је навео да ће први турнир бити Сити опен у Вашингтону, од 14. августа. На том турниру учествоваће и тенисерке.
Према устаљеном распореду, недељу дана после Вашингтона на програму је био турнир у Синсинатију, али је Тениски савез САД променио локацију и турнир ће се одржати у Њујорку, на истом месту где и Ју Ес опен, који почиње 31. августа.
После тога турнири ће се у септембру пребацити у Европу на шљаку, у Мадриду и Риму, пре него што почне Ролан Гарос 27. септембра.
Очекује се да ће се сви WТА турнири играти без публике.

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе
У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.
21. 10. 2025. у 07:30

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!
Најновије вести из НБА лиге тичу се најбољег кошаркаша света - и то са шокантним разлогом: Никола Јокић би могао да напусти Денвер нагетсе.
20. 10. 2025. у 20:01

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (0)