ПОТЕРА ЗА НОВАКОМ: Фанови у стопу прате Ђоковића током посете БиХ (ФОТО)
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић наставио је посету БиХ, где је и данашњи дан искористио за обилазак Археолошког парка "Босанска пирамида Сунца".

Фото: Аваз.ба
Ту се Ђоковић фотографисао с фановима, а затим упутио у природу. Потом је посетио и комплекс "Парк Равна" код Високог, у пратњи родитеља Срђана и Дијане. Ту су Ђоковићи обишли подземне тунеле у пратњи арехеолога Семира Османагића.
Ђоковић је овацијама дочекан испред улаза у "Парк Равна", а многи обожаваоци чекали су како би се фотографисали с великим спортистом. Фанови су му поклонили кристал који ће да га подсећа на Високо. Ипак, на велику жалост многих новинара, Ђоковић ни јуче није давао изјаве, али је зато први човек Археолошког парка Семир Османагић појаснио да је Ђоковић посету БиХ одлучио да искористи искључиво за обилазак пирамида и археолошког парка.
- Мислим да је велика ствар имати оваквог човека овде, на босанским пирамидама. После неколико месеци договора успео сам да га убедим да дође. Три дана је у посети искључиво нашем Археолошком парку "Босанска пирамида Сунца" и договор је био да све прође без изјава и медија - појаснио је Османагић.
Он, међутим, каже да је то што се прочуло за Новаков долазак на неки начин добро, али и да се у овом периоду гради међусобно поверење, јер је идеја да у будућности, у дугорочној сарадњи, Ђоковић у Високо доводи светске људе "великог калибра".

Фото: Аваз.ба
Додао је да ће у будућности бити и изјава и утисака Ђоковића, с обзиром на то да је ово тек прва његова посета Високом. Османагић је, на крају, закључио да је Ђоковић задовољан посетом комплексу "Босанске пирамиде Сунца" и да ће се радо вратити.

Фото: Аваз.ба
Препоручујемо

ЊУЈОРК КРОЈИ СВЕ ПЛАНОВЕ: Ђоковић ће још једну недељу тренирати у Београду и донети одлуку о наставку сезоне
11. 07. 2020. у 20:27 >> 22:40

КАКВА ДРАМА У ИТАЛИЈИ: Борба за титулу ће се водити до последњег минута!
Након прошлонедељеног ремија Наполија и Ђенове (1:1), борба за титулу се додатно закувала. Предност Наполитанаца у односу на Интер је сада само један поен и сигурно је да ће бити изузетно занимљиво у последња два кола.
18. 05. 2025. у 07:30

ПУКО ЈОЈ ФИЛМ! Ана Ивановић хоће да се што пре разведе од Бастијана Швајнштајгера, ово су најновије вести!
"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Потом се чинило да ствари нису тако црне, али... Заправо, баш јесу.
18. 05. 2025. у 15:38

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (1)