НОВИ УДАРАЦ ЗА "БЕЛИ СПОРТ": Нишикори има корону, одустаје од Синсинатија
ЈАПАНСКИ тенисер Кеи Нишикори позитиван је на корона вирус, због чега ће пропустити мастерс турнир Сиснсинати који ће ове године бити одржан у Њујорку пред УС Опен.
Фото архива ВН
Нишикори је у саопштењу навео да се осећа добро и да има веома благе симптоме, преноси портал Убитеннис.нет.
- Имам лоше вести. Јутрос сам на Флориди тестиран на ковид-19 и резултат је био позитиван. Мораћу да се повучем са турнира Синсинати. Очигледно, мораћу да будем у потпуној изолацији због безбедности осталих", написао је 30. играч света.
Турнир Синсинати игра се од 20. до 28. августа у Њујорку, док УС Опен почиње 31. августа и трајаће до 13. сепрембра.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН ОТКАЗ КОД ДАМА: И Белинда Бенчић отказала учешће на Ју Ес опену
16. 08. 2020. у 12:21
НОВАК СТИГАО У ЊУЈОРК: Време је за најчуднији Синсинати и Ју Ес опен у историји ( ФОТО)
16. 08. 2020. у 11:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СУСРЕТ РАЊЕНИХ ОРЛОВА: У дуелу мундијалских губитника ослабљена Нигерија гостује Пољској
Пољска и Нигерија одиграће пријатељску утакмицу у Варшави на стадиону ПГЕ Народови.
03. 06. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)