КАКВЕ РЕЧИ ЂОКОВИЋА: Коби би данас славио рођендан, ево како му је Ноле честитао
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић вечно ће у сећању чувати успомену да великог пријатеља Кобија Брајанта.
фото: М. Вукадиновић
Славни амерички кошаркаш Коби Брајант трагично је настрадао у хеликоптерској несрећи. Том приликом погинула је и његова ћерка Ђијана, као и сви сапутници који су се у том тренутку налазили у летелици.
Данас би "црна Мамба" напунила 42 године, а његов рођендан није забораво Новак Ђоковић који му је путем друштвених мрежа честитао.
"Срећан рођендан Коби", написао је Ноле уз дирљиву фотографију на којој се Коби са ореолом анђела обраћа Нолету и каже:
- Ја сам ту, са тобом, пријатељу мој.
(Курир)
Препоручујемо
НОВАК И ЈОШ СЕДМОРО УЧЕСНИКА ИЗНАЈМИЛИ КУЋУ У ЊУЈОРКУ: Мир који нема цену
23. 08. 2020. у 13:45
ОДУСТАЛА ОД СИНСИНАТИЈА: Легендарна белгијанка пропушта турнир у Америци
21. 08. 2020. у 18:10
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)