КРЕЋЕ "ОПЕРАЦИЈА" ФЕДЕРЕР: Ђоковић прескочио Сампраса, сада је само Швајцарац испред Новака
НАВИКАО нас је Новак Ђоковић на победе и рекорде. Светски број један је поново исписао историју тениса.

Фото: EPA-EFE/JASON SZENES
Ноле је престигао легендарног Пита Сампраса и сада је на другој позицији по броју проведених недеља на првом месту АТП листе.
Од понедељка 21. септембра почеће 287. недеља 33-годишњег Београђанина на челу тениског каравана. Након пораза Доминика Тима од Филипа Крајиновића то је постало јасно.
Ђоковић сигурно не жели овде да се заустави, већ креће у поход да престигне Роџера Федерера који има 310 недеља проведених на првој позицији на АТП листи.
Уколико Новак буде на висини задатка, требало би да Швајцарца престигне 8. марта 2021. године, док би се седам дана раније изједначио са њим.
Подсетимо, Ђоковић је у првом колу Синсинатија победио Ричардаса Беранкиса са 2:0 у сетовима, а противник српском играчу у наредној рунди биће Американац Тенис Сандгрен.
Препоручујемо

КАКВЕ РЕЧИ ЂОКОВИЋА: Коби би данас славио рођендан, ево како му је Ноле честитао
23. 08. 2020. у 23:26

НОВАК И ЈОШ СЕДМОРО УЧЕСНИКА ИЗНАЈМИЛИ КУЋУ У ЊУЈОРКУ: Мир који нема цену
23. 08. 2020. у 13:45

ПОГОДИЛИ СМО ТРИ У НИЗУ!!! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
ОСТВАРИЛИ смо хет-трик, идемо по покер!
21. 07. 2025. у 08:08

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
21. 07. 2025. у 17:00

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (1)