ДОНЕТА ЗВАНИЧНА ОДЛУКА: Ролан Гарос ће се играти уз присуство публике
ПОСЛЕДЉИ гренд слем ове године, Ролан Гарос играће се уз присуство публике.
Фото: ЕПА
Французи су раније најавили да ће публика бити на трибинама у Паризу, а сада је та одлука званична.
На Ролан Гаросу ће дневно највише бити 15.000 гледалаца. Биће подељени у три зоне и у свакој ће их бити по 5.000.
Публика ће бити присутна на три највећа стадиона - Филип Шатрије, Сузан Ленгле и Симон Матју.
Та три терена ће уједно имати зоне и публика између њих неће моћи да се креће, већ ће се карте куповати по зонама.
Када су квалификације у питању, ту навијача неће бити.
Маске ће бити обавезне, а Ролан Гарос се игра од 28. септембра до 11. окторба.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Б92)
Препоручујемо
ДИРЕКТОР ТСС О “СЛУЧАЈУ” ЂОКОВИЋ: Погрешио је, али како избећи теорије завере?
07. 09. 2020. у 14:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 20:42
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)