НОВАКУ И ДАЉЕ ЊУЈОРК У ГЛАВИ: Ђоковић опет поменуо дисквалификацију на Ју-Ес опену
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ðоковић рекао је да му је било важно да победи на почетку сезоне на шљаци након дисквалификације са УС Опена у Њујорку.
Фото: АП
Ђоковић је данас после сат и 24 минута игре победио Салватореа Каруза 6:3, 6:2, чиме је обезбедио место у трећем колу Мастерса у Риму.
- После оног што се догодило у Њујорку, било ми је веома важно да сезону на шљаци започнем победом и да се добро осећам на терену. Имао сам доброг и чврстог ривала. Ушао је у меч са великим самопоуздањем, а ја мало несигурно због оног на Ју- Ес опену. Наставио сам даље, имао сам добре тренинге. Има ствари на којима морам да радим, али тренутно сам врло задовољан", рекао је Ðоковић после меча.
Наредни ривал биће му бољи из дуела у ком се састају Италијан Марко Чекинато и српски тенисер Филип Крајиновић.
Мастерс у Риму игра се за наградни фонд од 3.465.045 евра.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
РАФАЕЛ НАДАЛ ПРВИ ПУТ О "СЛУЧАЈУ" ЂОКОВИЋ: Овакву изјаву нико није очекивао од Шпанца
14. 09. 2020. у 16:05
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)