СЕНЗАЦИЈА У РИМУ: Сјајни Шварцман елиминисао Надала у четвртфиналу

Новости онлине

19. 09. 2020. у 23:47

ВЕЛИКА сензација десила се на Мастерсу у Риму. Аргентински тенисер Дијего Шварцман победио је Рафаела Надала у четвртфиналу са 6:2, 7:5. Фантастичан меч је одиграо 15. тенисер света.

Потпуно је момак из Буенос Ајреса неутралисао предности Шпанца и заслужено дошао до највеће победе у каријери.

У потпуности је доминирао у првом сету. Направио је два брејка и тај део меча окончао са 6:2. Очекивало се да ће пасти Шварцман у другом сегменту, али он није посустајао. Терао је Надала на дугачке "релије".

Најбољи показатељ зашто је Дијего заслужио победу је тај што је у финишу другог сета направио три везена брејка - а то је против Рафе на шљаци готово немогуће.

Шварцаман је овом победом поновио најбољи резултат остварен прошле године, када је исто играо полуфинале. Њего ривал ће у тој фази такмичења бити Канађанин Денис Шаповалов.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45