СЕНЗАЦИЈА У РИМУ: Сјајни Шварцман елиминисао Надала у четвртфиналу

Новости онлине

19. 09. 2020. у 23:47

ВЕЛИКА сензација десила се на Мастерсу у Риму. Аргентински тенисер Дијего Шварцман победио је Рафаела Надала у четвртфиналу са 6:2, 7:5. Фантастичан меч је одиграо 15. тенисер света.

СЕНЗАЦИЈА У РИМУ: Сјајни Шварцман елиминисао Надала у четвртфиналу

Фото: ЕПА

Потпуно је момак из Буенос Ајреса неутралисао предности Шпанца и заслужено дошао до највеће победе у каријери.

У потпуности је доминирао у првом сету. Направио је два брејка и тај део меча окончао са 6:2. Очекивало се да ће пасти Шварцман у другом сегменту, али он није посустајао. Терао је Надала на дугачке "релије".

Најбољи показатељ зашто је Дијего заслужио победу је тај што је у финишу другог сета направио три везена брејка - а то је против Рафе на шљаци готово немогуће.

Шварцаман је овом победом поновио најбољи резултат остварен прошле године, када је исто играо полуфинале. Њего ривал ће у тој фази такмичења бити Канађанин Денис Шаповалов.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УДРУЖИЛА СЕ БРАЋА! Загребачки Бед блу бојси дошли у Тирану на утакмицу Албанија - Србија да покажу колико мрзе Србе (ФОТО)

УДРУЖИЛА СЕ БРАЋА! Загребачки Бед блу бојси дошли у Тирану на утакмицу Албанија - Србија да покажу колико мрзе Србе (ФОТО)

Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а по завршетку тог меча откривено је нешто прилично занимљиво. Можда и не баш посве изненађујуће...

09. 06. 2025. у 12:11

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (1)

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала