ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛА У ФИНАЛУ РИМА: Шварцман после маратона победио Шаповалова
20. 09. 2020. у 23:17
НАЈБОЉИ тенисер света је сазнао да ће се у финалу Мастерса у Риму састати са Аргентинцем Дијегом Шварцманом.
Повезане вести
ПОКУШАЛИ ДА ИСПРОВОЦИРАЈУ НОВАКА: Да ли си скоро посетио психолога?
ТОКОМ дуела против Доминика Кепфера у Риму, Новак Ђоковић је поломио тениски рекет, а новинари су то једва чекали.
20. 09. 2020. у 09:59 >> 10:04
Најновије из рубрике
уживоПРЕНОС, БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА - КАТАР: Бити или не бити за Босанце
ФУДБАЛЕРИ Босне и Херцеговине играју против Катара у одлучујућем мечу за пролаз даље на Светском првенству. Пренос меча уживо пратите на порталу "Новости".
24. 06. 2026. у 18:54
БРУКА У НЕМАЧКОЈ! Швајнштајгер оптужен за асизам
Бастијан Швајнштајгер прослављени репрезентативац Немачке, нашао се у центру скандала након што је оптужен да је изнео расистичке коментаре уочи утакмице против Обале Слоноваче (2:1) на Светском првенству, коју су Немци добили после преокрета.
24. 06. 2026. у 17:58
ХАОС! Гаси се Динамо?! Клуб се огласио саопштењем
Динамо Југ из Врања, који је прошле сезоне играо у Првој лиги Србије и који је требало да и у предстојећој наступа у другом рангу српског фудбала, изнео је саопштење читаве управе која је одлучила да оде, а клуб се налази пред гашењем.
24. 06. 2026. у 17:24
ВРАЋА СЕ ДУШКО ИВАНОВИЋ: Преузима посао бившег тренера Звезде
ИСКУСНИ црногорски тренерр Душко Ивановић ће након растанка са Виртусом ускоро поново сести на клупу.
24. 06. 2026. у 17:13
"САМУРАЈИ" БАШ ЈАКИ: Одбојкаши на старту турнира Лиге нација у Орелеану изгубили од Јапана - 1:3
НИШТА од подвига. Одбојкаши су четврти пут заредом у Лиги нација изгубили од Јапана - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Орлови" сутра одмарају на турниру у француском Орелану, а у шетак(20.30) играју са увек неугодном Кубом.
24. 06. 2026. у 16:08
sima
21.09.2020. 08:10
Nole ima veliku šansu na pobedu. Mislim da će ga Nole dobiti na dva seta. Ali protivnik je dobar igrač,oni se dobro poznaju. Ali Nole zagrebe kad treba u pravo vreme. I tako igra bez bublike totalno glupa. Svi igrači su uznemireni i pomalo frustrirani. Nije to to ni iz daljine.