КАДА ЈЕ ТЕШКО НОВАК: Србин се (поново) уписао у историју светског тениса, нови трофеј у Риму!
21. 09. 2020. у 16:31 >> 19:11
СРБИН је савладао Аргентинца Дијега Шварцмана у финалу Мастерса у Риму са 2:0 (7:5, 6:3). .
Повезане вести
КАКВЕ РЕЧИ ЂОКОВИЋА ПРЕД ФИНАЛЕ: Још увек имам глад за титулама, надам се да ћу ставити руке на трофеј
НОВАК Ђоковић се победом над Каспером Рудом са 7:5, 6:3 пласирао у финале Мастерса у Риму. Наш ас није крио задовољство због тријумфа.
20. 09. 2020. у 19:01
НАДАЛ - НИСАМ БИО НА СВОМ НИВОУ: Услови за игру нису били добри
МАЛО ко је очекивао да Рафаел Надал испадне у четвртфиналу турнира у Риму који се игра на Шљаци, његовој омиљеној подлози.
20. 09. 2020. у 11:16
АТОМСКИ ТЕНИС: Ђоковић славио против судије и сјајног Норвежанина!
ВИДЕЛИ СМО веома тврду тениску представу представи Новак Ђоковић се састао по први пут са Каспером Рудом. Србин је славио са 2:0 (7:5, 6:3).
20. 09. 2020. у 14:05 >> 14:52
ОДРЖАН ТЕНИСКИ КАМП: Тенис у Прибој стигао три године после Вимблдона
ЗАХВАЉУЈУЋИ великом шампиону, светском броју један - Новаку Ђоковићу, Србија је годинама земља тениса.
19. 09. 2020. у 17:34
Најновије из рубрике
БРУКА У НЕМАЧКОЈ! Швајнштајгер оптужен за асизам
Бастијан Швајнштајгер прослављени репрезентативац Немачке, нашао се у центру скандала након што је оптужен да је изнео расистичке коментаре уочи утакмице против Обале Слоноваче (2:1) на Светском првенству, коју су Немци добили после преокрета.
24. 06. 2026. у 17:58
ХАОС! Гаси се Динамо?! Клуб се огласио саопштењем
Динамо Југ из Врања, који је прошле сезоне играо у Првој лиги Србије и који је требало да и у предстојећој наступа у другом рангу српског фудбала, изнео је саопштење читаве управе која је одлучила да оде, а клуб се налази пред гашењем.
24. 06. 2026. у 17:24
ВРАЋА СЕ ДУШКО ИВАНОВИЋ: Преузима посао бившег тренера Звезде
ИСКУСНИ црногорски тренерр Душко Ивановић ће након растанка са Виртусом ускоро поново сести на клупу.
24. 06. 2026. у 17:13
"САМУРАЈИ" БАШ ЈАКИ: Одбојкаши на старту турнира Лиге нација у Орелеану изгубили од Јапана - 1:3
НИШТА од подвига. Одбојкаши су четврти пут заредом у Лиги нација изгубили од Јапана - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Орлови" сутра одмарају на турниру у француском Орелану, а у шетак(20.30) играју са увек неугодном Кубом.
24. 06. 2026. у 16:08
СВЕТ ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта је Ибрахимовић рекао о Роналду, поменуо и Месија
Након што је Кристијано Роналдо два пута погодио у мрежу Узбекистана, Златан Ибрахимовић који заједно са Тјеријем Анријем ради као аналитичар за Фоx ТВ имао је шта да каже.
24. 06. 2026. у 16:03
Miki Zg
21.09.2020. 19:14
Nole je jedinstven i neponovljiv u svijetu tenisa i kada gubi 0 ;3 a protivnik servira .Čestitka DŽOKERU !
Max
21.09.2020. 19:18
Svaka čast majstore! Imaš super masku Nole Srbine...idemooooo
Đorđe
21.09.2020. 19:22
Svaka čast divni plemeniti dečko..!!
MiR
21.09.2020. 19:46
Cestitam! Mnogo pobeda i trofeja ii nadalje!
Jeretik
21.09.2020. 19:47
IDEMO!!! ??
Miro Markovic
21.09.2020. 19:49
Ноле, Тебе Срби воле и кад губиш и кад побеђујеш. То је Твој живот, Твоји успеси и слава. Нама само остаје да се радујемо Твојим успесима и погрешно мислимо да су они и наши. А нису и нискада неће н бити. То је све Твоје, али ми Ти поклањамо нашу љубав и поштовање, јер смо сви племенити Срби. Нас цео свет мрзи, јер смо најстарија нација у Европи и дали смо свету више него било која друга, као што си писменост, календар и елктрична струја, да поменем само неке. Дали смо и свету и Тебе. Буди срећан баш као што смо сви ми са Тобом.
Milan
21.09.2020. 20:04
Ocekivano. Ako je netko najbolji na svijetu, pobjeda bez obzira protivu koga igra, normalna je stvar. Jednom zauvijek, neka je svima jasno da je svaka Novakova pobjeda u stvarnosti trostruki podvig. Prvo, treba da pobjedi protivnika a cesto puta i publiku i sudiju.
sima
21.09.2020. 20:13
Čestitke Novaku,bili smo uz njega i radosni i nervozni. Ja mislim da je Maradona najgore prošao? Sigurno je već kontaktirao doktore na Kubi,i naručio novu terapiju na psihijatriji. Žao mi ga je,al preteriva sa nerealnim uzjavama?te Švarcman,te Federer te Nadal?a Novaka nigde. A naš Nole mu lepo pošalje čestitku preko Švarcmana za uspešno lečenje.