ВИЛАНДЕР УДАРИО ПО МАРЕЈУ: Зашто узима место млађим играчима

Часлав Вуковић

28. 09. 2020. у 10:21

ТЕНИСКИ експерт и аналитичар "Јуроспорта" Матс Виландер прокоментарисао је учешће Ендија Мареја на Ролан Гаросу.

ВИЛАНДЕР УДАРИО ПО МАРЕЈУ: Зашто узима место млађим играчима

Фото: EPA-EFE/YOAN VALAT

Британац је разбијен од Стана Вавринке са 6:1, 6:3, 6:2 у првом колу Отвореног првенства Француске у тенису.

После пораза бившег светског броја један огласио се седмоструки Гренд слем шампион.

- Волео бих да нам Енди Мареј каже зашто је на терену и зашто нам свима даје лажну наду да ће се вратити на старо, искрено се бринем за њега. Питам се да ли његово право да то ради? Зашто то ради? Ја сам то урадио и погрешио сам, нисам морао да се вратим. То је моја највећа грешка у каријери - рекао је Виландер и додао:

- Енди Мареј мора да почне да мисли о ономе што је некада био и да престане да сада мисли о себи. Мора да размисли – да ли има право да користи специјалне позивнице и буде на терену, чиме узима место млађим играчима? - заључио је легендарни Швеђанин.

Подсетимо, Мареј је недавно поражен у другом колу Ју-Ес опена и трећем колу Синсинатија.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.

14. 05. 2025. у 12:26

Коментари (1)

СВЕСТАН САМ СЕБЕ, А И ГОДИНА: Слукас открио када ће тачно у пензију