НАДАЛ ФУРИОЗНО ДО ЧЕТВРТФИНАЛА РОЛАН ГАРОСА: Шпанац препустио само четири гема ривалу

Новости онлине

04. 10. 2020. у 15:20

ШПАНСКИ тенисер Рафаел Надал пласирао се данас у четвртфинале Ролан Гароса, пошто је победио Американца Себастијана Корду после три сета, 6:1, 6:1, 6:2.

НАДАЛ ФУРИОЗНО ДО ЧЕТВРТФИНАЛА РОЛАН ГАРОСА:  Шпанац препустио само четири гема ривалу

Бранилац титула на Отвореном првенству Француске победио је 213. играча на АТП листи после сат и 55 минута.

Надал је осам пута одузео сервис Американцу, који је на овом мечу направио један брејк.

Освајач 12 трофеја на Ролан Гаросу ће у четвртфиналу играти против бољег из дуела немачког тенисера Александра Зверева и Италијана Јаника Синера.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45