ОВО ЋЕ НОВАКА ДА ЗАБОЛИ; Бивши Ђоковићев тренер: За мене је број један Рафаел Надал
ЛЕГЕНДАРНИ немачки тенисер Борис Бекер сматра Рафаела Надала првим фаворитом Ролан Гароса.
Фото: EPA-EFE/ YOAN VALAT
- За мене је број један очигледно Рафаел Надал. Али, то је било јасно и пре турнира, увек је био фаворит. Освојио је 12 пута, одиграо 100 мечева на Ролан Гаросу и победио 98 пута. Незамислива статистика. Показао је на турниру да је у блиставој форми, а четвртфинале против Јаника Синера је то потврдило", рекао је Бекер за "Еуроспорт".
Бекер, са друге стране, најмање шансе даје омаленом Аргентинцу.
- За мене је четврти на листи Дијего Шварцман. Прелепо је играо, посебно против Доминика Тима. То је био његов најбољи меч за њега на турниру до сада. Показао је снагу у мечу који је трајао више од пет сати. Сада је на реду Рафаел Надал, којег очигледно видим као фаворита у овом дуелу", истакао је Бекер.
Препоручујемо
ИПАК НИЈЕ НЕМОГУЋЕ: Надал и Ђоковић и пре финала, објава која је запалила Париз (ФОТО)
06. 10. 2020. у 21:36 >> 21:40
НИ НАДАЛ МУ НИЈЕ РАВАН: Ђоковић у једном сегменту бољи и од Рафе на Ролан Гаросу
06. 10. 2020. у 12:53
СРБИН НИЖЕ РЕКОРДЕ: Новак престигао Федерера, на путу му стоји само Рафаел Надал!
04. 10. 2020. у 09:25
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
02. 12. 2025. у 14:58
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)