НОВА ТИТУЛА ЗА ЗВЕРЕВА: Немац освојио 12. трофеј у каријери

Новости онлине

18. 10. 2020. у 17:24

НЕМАЧКИ тенисер Александар Зверев освојио је титулу на турниру у Келну, пошто је у финалу победио Канађанина Феликса Ожеа-Алијасима после два сета, 6:3, 6:3.

Трентурно седми тенисер света, победио је после сат и 20 минута. Он је четири пута одузео сервис 22. играчу на АТП листи, који је направио један брејк.

Зверев је тако освојио прву титулу после 17 месеци, укупно 12. у каријери.

Оже-Алијасим је и даље без титуле, након што је претрпео шести пораз у финалима у последње две сезоне.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45