НОВАК КАО НОСТАРДАМУС: Српски тенисер открио како је "предвидео" дуел са Крајиновићем!

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић тренирао је са Филипом Крајиновићем пред турнир у Бечу. Открио је и једну занимљиву анегдоту.

НОВАК КАО НОСТАРДАМУС: Српски тенисер открио како је предвидео дуел са Крајиновићем!

Фото: М. В.

Њих двојица ће сутра у 1. колу турнира у Бечу укрстити снаге, а Новак је открио да је "предвидео" овај дуел. 

"Тренирао сам са Филипом и шалили смо се у вези са тим да бисмо могли да играмо један против другог у првом колу", уз осмех је почео Новак, који је потом додао:  

"Шансе су биле веома мале, али ево нас. Имамо сличан стил игре, највише воли тврду подлогу, може да игра брзо и веома је талентован", рекао је Ђоковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне