ОБРАТИО СЕ НАВИЈАЧИМА НА НЕМАЧКОМ, Новакове речи о Крајиновићу одушевиле љубитеље тениса
Дуел великих пријатеља припао је Новаку Ђоковићу, Филип Крајиновић пружио је велики отпор, али не довољно за изненађење.

ФОТО: ЕПА
Више о самом току меча који је Новак добио 2:0, прочитајте ОВДЕ. Након меча Новак се обратио публици.
Водитељ данашњег програма истакао је да је Новак на прес конференцији говорио на немачком.
"Наравно да говорим немачки", рекао је уз осмех Новак. "Довољно да се споразумем. Тренирао сам у Немачкој, имао сам и немачки језик у школи. Заборавио сам доста речи, али нисам лош. Хвала вам што ме бодрите и што се осећам овако добро дошло". рекао је Новак, а то је изазвало овације навијача.
Открио је светски број један и шта је након меча рекао Филипу.
"Рекао сам му да сам имао среће у првом сету. Био је одличан. Тренирамо заједно и никада није лако играти против некога са киме сте блиски. Покушавам да будем ту за њега као пријатељ и ментор. Тренирали смо неколико пута пре доласка у Беч. Увек је додатни притисак када играте против некога кога познајете. Имао сам срећу. Промашио је смеч на 6:6 у тај-брејку. Неколико поена тамо или овамо и меч је могао да оде у сасвим другачијем смеру.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо

"ИДЕМО!" Новак се огласио на Инстаграму, ево шта га је одушевило (ВИДЕО)
27. 10. 2020. у 08:59

НОВАК КРЕЋЕ У ПОХОД НА ТРОФЕЈ У БЕЧУ: Ево када Ђоковић и Крајиновић излазе на терен
26. 10. 2020. у 19:24

НОВАК КАО НОСТАРДАМУС: Српски тенисер открио како је "предвидео" дуел са Крајиновићем!
25. 10. 2020. у 14:52 >> 14:56

СРПСКИ ДЕРБИ НА ПОЧЕТКУ: Новак Ђоковић добио ривала на старту турнира у Бечу!
24. 10. 2020. у 13:47 >> 13:57

ТИМ: Турнир у Бечу је био јак, а онда је дошао Новак и учинио га нестварним
26. 10. 2020. у 22:21

ХРВАТ ВЕРУЈЕ СРБИНУ: Влаховић је поново прва "деветка" Јувентуса
ОЧЕКУЈЕ се да српски ас предводи навалу Јувентуса на вечерашњем дербију са Ромом која га дочекује на "Олимпику" од 20.45.
06. 04. 2025. у 08:35

СУД У ЛОЗАНИ ПРЕСУДИО! "Делије", смете да користите "УЕФА - мафија", да пишете и певате то, Црвена звезда више никад неће бити кажњена!
Навијачи Црвене звезде, "делије", осмисли су пре 19 година слоган "УЕФА мафија" који је потом заживео широм Европе. Много пута је и београдски клуб кажњен (између осталог због тога), а "мафијашко" скандирање, или транспаренти, коштали су и друге спортске колективе са Старог континтента. Међутим, одлуком Суда за спортску арбитражу у Лозани, то више неће бити случај.
06. 04. 2025. у 15:35

"НЕМОГУЋЕ ЈЕ ПОБЕЋИ ОД ТОГА": Здравко Чолић први пут о оптужбама да воли мушкарце
ПОЗНАТИ певач Здравко Чолић (73) познат је по томе што свој приватни живот чува далеко од очију јавности. Ипак, једном приликом одлучио је да направи изузетак и открије неколико личних детаља који су изненадили његове обожаваоце.
06. 04. 2025. у 11:39
Коментари (0)