НОЛЕТОВ ЏЕЛАТ НИЈЕ УСПЕО: Сонего поражен у финалу Беча

01. 11. 2020. у 15:59

РУСКИ тенисер Андреј Рубљов освојио је титулу на АТП турниру у Бечу, пошто је у финалу савладао Италијана Лоренца Сонега са 2:0, по сетовима 6:4 и 6:4.

Била је ово пета титула из петог финала у сезони за Рубљова који игра најбољи тенис каријере, седма укупно. Он је тријумфом у Бечу обезбедио место на завршном турниру сезоне у Лондону.

Осим Рубљова, Новак Ђоковић је једини тенисер који има више од две титуле у овој години - српски тенисер је четири пута дизао пехар.

Сонегo није успео да освоји другу титулу у каријери, иако је на путу до финала декласирао најбољег тенисера света Новака Ђоковића.

Ипак и Италијан може да буде задовољан наступима у последње време, пошто је и на грен слему у Ролан Гаросу имао запажен наступ.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07