ЛОША ИЗДАЊА НАШИХ ТЕНИСЕРА У ПАРИЗУ: Берси рано остао без Срба
05. 11. 2020. у 14:44
НЕСЛАВНО се завршио наступ српских тенисера на овогодишњем париском мастерсу у Берсију, који се, као и сви турнири у ово време, игра под чудним околностима, усред пандемије корона вируса, без присуства публике и губљења бодова.
Повезане вести
БИВШИ ТРЕНЕР РОЏЕРА ФЕДЕРЕРА: Новак је сам себи највећи непријатељ!
НОВАК Ђоковић имао је прилично турбулентну 2020. годину, свашта му се издешавало, а то је било и тема коментара чувеног тениског стручњака Пола Алакона.
04. 11. 2020. у 18:12
ФРАНЦУСКИ ТЕНИСЕР ОСТАО ЗАПАЊЕН: Нисам могао да верујем када је Циципас то урадио, нисам видео нешто слично ни на ТВ...
Француски тенисер Иго Амбер био је изненађен једним потезом Стефаноса Циципаса у мечу другог кола Мастерса у Паризу.
04. 11. 2020. у 17:55
НЕМА ВИШЕ СРБА У ПАРИЗУ! Зверев прејак за Миомира Кецмановића
СРБИЈА је већ после другог кола остала без представника на последњем Мастерсу сезоне у Паризу.
04. 11. 2020. у 17:21
НОВАК НЕ БРАНИ ТИТУЛУ: АТП куп под знаком питања?
ПАНДЕМИЈА коронавируса у свету не јењава, а погођена је и Аустралија. Најмањи континент традиционално је место почетка тениске сезоне, а од ове године такмичење којим се отвара "трка" је АТП Куп.
04. 11. 2020. у 16:52 >> 17:04
СЛИКА СА ТАВАНА: Јелена Ђоковић објавила фотку из младости, Новак јој поклонио 1001 ружу(ФОТО)
СУПРУГА најбољег тенисера света Јелена Ђоковић поделила је на друштвеним мрежама фотографију из младости.
04. 11. 2020. у 13:39
Најновије из рубрике
КАКВА СЦЕНА! Ево како су се "прогнани" Сергеј и Вања Милинковић Савић појавили у бази "орлова", а како је реаговао селектор Пауновић (ВИДЕО)
Нису били "прогнани", али их није ни било. Селектор Вељко Пауновић их је вратио у државни тим и... Сергеј и Вања Милинковић Савић од данас су поново у фудбалској репрезентацији Србије.
23. 03. 2026. у 17:20 >> 18:45
ФУДБАЛ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Био је велика нада, само се срушио и умро!
Смрт га задесила на терену током утакмице.
23. 03. 2026. у 18:41
"ОРЛОВИ" ИЗ ДАНА У ДАН СВЕ БОЉИ: Рукометаши Србије са много оптимизма очекују дуеле са Мађарском у баражу за Светско првенство
РУКОМЕТАШИМА су пријали дуели са Литванијом. "Орлови" су очекивано лако прескочили прву препреку на путу ка Немачкој, а у 14. и 17. маја очекују их кључни дуели са Мађарском у борби за одлазак на СП од 13. до 31. јануара идуће године.
23. 03. 2026. у 18:18
ЗВЕЗДА ДИРЕКТНО У ЛИГИ ШАМПИОНА?! Црвено-бели веома близу циља! Ово је доказ томе!
Све је извесније да ће се на Маракани гледати најелитнији фудбал наредне сезоне.
23. 03. 2026. у 17:53
ДРАМА НИКОЛЕ ЈОКИЋА! Најбољи играч света покраден! Детаљи испливали на видело!
Ништа није могло да се сакрије.
23. 03. 2026. у 17:35
Коментари (0)