НОВАК ПРИЧАО СА ИДОЛОМ: Мењао бих своју брзину и ритерн за твој сервис и волеј игру (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

09. 11. 2020. у 19:36

У СУСРЕТ завршном Мастерсу у Лондону, АТП је направио серијал у славу 50 година одржавања тог турнира.

НОВАК ПРИЧАО СА ИДОЛОМ: Мењао бих своју брзину и ритерн за твој сервис и волеј игру (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Том приликом окупљене су бивше и актуелне легенде "белог спорта" које су разговарале о разним темама.

Док чекамо пун материјал и видимо шта нам је АТП то припремио, објављена је најава разговора Новака Ђоковића и Пита Сампраса.

Водио га је бивши британски тенисер Тим Хенман који је Сампраса питао који део из Новакове игре би волео да је имао у свом "арсеналу".

- Могу ли да погађам?", убацио се Ђоковић, али га је Сампрас предухитрио:

- Желим твој ритерн! Дај ми тај ритерн после сервиса", рекао је прослављени амерички ас.

- Сви ме питају са киме бих се мучио да играм данас... То би био Новак, због његовог ритерна. Поред Андреа (Агасија, прим.аут.) сам увек могао да прођем, бирао сам тачке, али са Новаком би то било тешко, због његових протезања", објаснио је Сампрас и додао да би узео и Новакову брзину.

- Ја бих мењао своју брзину и ритерн за твој сервис и волеј игру. То бих бирао уместо свог ритерна и брзине. Било би сјајно гледати наш дуел", поручио је Ђоковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран

Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.

06. 03. 2026. у 22:52

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА: МАXИ платформа посвећена здравој исхрани