ПРШТАЛО НА ТРЕНИНГУ: Ђоковић и Надал већ изашли на терен "О2" арене (ВИДЕО)
СВЕ је спремно за почетак Завршног мастерса у Лондону. На терен "О2" арене су изашли двојица најбољих на свету - Новак Ђоковић и Рафаел Надал.
Foto: Printskrin/Twitter/@NBASerbiansosfc
Двојица виртуоза са рекетом су одрадили тренинг са жељом да што спремнији дочекају почетак последњег турнира у години.
Рафа је већ био у хали када је стигао Ноле и сачекао га да заврши како би се поздравили и попричали. Новак је пришао свом највећем противнику и пријатељски поразговарао са њим. Добро расположење било је приметно код обојице, а онда су изашли на терен и показали зашто по статистици тренутно нема јачих.
На снимку се може видети како играчи жустро ударају лоптицу, а не треба заборавити да је ово само тренинг.
Надал отвара Завршни мастерс дуелом са Русом Андрејом Рубљовим (недеља, 14 сати), док ће ривал Ђоковића у првом колу бити Аргентинац Дијего Шварцман.
Подсетимо, Шпанац се налази у групи са Домиником Тимом, Стефаносом Циципасом (бранилац титуле) и Андрејом Рубљовим, док су Србину ривали Данил Медведев, Александар Зверев и Дијего Шварцман.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Мондо спорт)
Препоручујемо
ЛЕГЕНДАРНИ БРИТАНСКИ ТЕНИСЕР НЕМА ДИЛЕМУ: Ђоковић ће освојити Завршни мастерс
12. 11. 2020. у 15:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)