ЂОКОВИЋА ПОКУШАВАЈУ ДА ПОРЕМЕТЕ: Битно је да пишу да сам лицемер
ЗА Новака Ђоковића рачуница је јасна - победа против Александра Зверева (сутра, 15.00) или крај учешћа на завршном мастерсу у Лондону.
ФОТО: АП
Искомпликовао је себи живот наш тенисер поразом од Данила Медведева, и сада против Немца има императив тријумфа како би прошао групу и дошао у полуфинале, у којем га највероватније чека Доминик Тим.
"ТОКИО 1970"
Треће коло сутра
Ђоковић - Зверев 15.00
Медведев - Шварцман 21.00
1. Медведев 2-0 (4:0)
2. Ђоковић 1-1 (2:2)
3. Зверев 1-1 (2:3)
4. Шварцман 0-2 (1:4)
А да би то урадио, мораће и да буде много концентрисанији него против Руса, и реши се свих вантениских ствари које му скрећу пажњу са терена, попут актуелне приче о његовој кандидатури за повратак у АТП Савет играча, који је летос напустио како би створио сопствену Асоцијацију тенисера (ПТПА).
- Видим да многи пишу о мојој кандидатури да будем део Савета, што није тачно. Мене су номиновали играчи и то тако функционише. Нисам поступао проактивно, исто као ни Васек. Обојицу је номиновао широк спектар играча. За мене је ово снажан знак и наравно да се осећам одговорним и почашћеним што могу да представљам играче - рекао је Ђоковић после пораза над Медведевим.
Јасно је, ипак, да не може да обавља функције у обе организације, правила то налажу.
- Штета је то баш, али добро, бар знамо где смо. Тим правилом је АТП послао снажну поруку да не жели ПТПА. АТП иде супротно од онога што играчи желе. Праве се политичке игре, о којима се ретко пише, већ је битније да се напише да је Новак лицемер. Међутим, навикао сам, то ме јача и мотивише да радим све више и исправније за овај спорт - јасно је поручио српски тенисер.
"ЛОНДОН 2020"
Треће коло
Тим - Рубљов 2:6, 5:7
Надал - Циципас 21
1. Тим 2-1 (4:2)
2. Рубљов 1-2 (3:4)
3. Надал 1-1 (2:2)
4. Циципас 1-1 (3:3)
Али, ни Звереву "не цветају руже" ван белих линија. Недавно се суочио са тешким оптужбама за злостављање бивше девојке, али како каже, само дуел са Новаком му је у глави.
- Овде сам да бих играо тенис, ништа се није променило у неколико последњих недеља. Морам да будем бољи из меч у меч, то ми је потребно против Новака - поручио је популарни Саша.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
РУС СЕ ОПРОСТИО ПОБЕДОМ: Рубљов бољи од Тима, пораз који не боли Аустријанца
19. 11. 2020. у 16:44
НОВАК ИГРА ЗА ПОЛУФИНАЛЕ МАСТЕРСА: Познато када Ђоковић и Зверев излазе на терен
19. 11. 2020. у 16:17
ИМА ЊУХ ЗА БИЗНИС: Новак Ђоковић и Џеј Зи покрећу посао који ће променити свет!
19. 11. 2020. у 14:41
ЂОКОВИЋ: Праве политичке игре о којима се ретко пише, битно је да је Новак лицемер!
19. 11. 2020. у 08:20
МЕДВЕДЕВ ДРЖАО ЧАС ТЕНИСА ЂОКОВИЋУ: Руска машина изборила полуфинале Лондона, Новак ће исто покушати против Зверева
18. 11. 2020. у 20:50 >> 22:37
МОНАКО ПАДА У БЕОГРАДУ! Партизан на крилима пуне "Арене" руши Џејмса и дружину
ПОБЕДУ која би могла да им врати сезону на прави пут кошаркаши Партизана тражиће пред својим навијачима против Монака којег ће угостити у десетом колу Евролиге (20.30).
11. 11. 2025. у 07:30
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (2)