НА АТП ЛИСТИ НИШТА НОВО: Не назире се крај Нолетове владавине

Оља Мркић

30. 11. 2020. у 09:33

НЕМА промена на врху АТП листе у односу на претходну недељу, али ће их ускоро бити у листи рекордера по броју недеља на броју један!

НА АТП ЛИСТИ НИШТА НОВО: Не назире се крај Нолетове владавине

EPA-EFE/JASON SZENES

Нолету недостаје још 13 недеља да и званично постигне оно што је већ сад неупитно - најбољи свих времена.

Српски тенисер започео је 297. недељу на челу АТП каравана, а тамо ће и остати бар до марта 2021, чиме ће претећи Швајцарца Роџера Федерера који је тренутни реокрдер са 310 недеља.

У првих десет нем промена у односу на прошлу недељу, а нема их ни кад је реч о пласману српских тенисера: Лајовић је 26. на свету, Крајиновић 31, Кецмановић 44, Ђере 57.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.

11. 11. 2025. у 13:00

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу