БОЈИМ СЕ ДА ЋЕ ФЕДЕРЕР У ПЕНЗИЈУ ЗА ТРИ, ЧЕТИРИ ГОДИНЕ: Италијански тенисер говорио о идолу

Часлав Вуковић

17. 12. 2020. у 19:23

МЛАДИ италијански тенисер Јаник Синер важи за једног од највећих тачната "белог спорта", а бираним речима говорио је о свом идоли Роџеру Федереру.

БОЈИМ СЕ ДА ЋЕ ФЕДЕРЕР У ПЕНЗИЈУ ЗА ТРИ, ЧЕТИРИ ГОДИНЕ: Италијански тенисер говорио о идолу

Роџер Федерер фото: АП

Овај 19 - годишњак је тренутно 37. играч света и многи му предвиђају одличну каријеру.

- Роџер Федерер је мој идол. Бојим се да ће за три, четири године да се пензионише, иако би било лепо да никада не престане да игра - рекао је Синер.

Момак из Сан Кандида има велику подршку родитеља.

- Моји родитељи су ме увек подржавали. Неке грешке се не могу избећи, али не треба их се бојати.

Једно од питања постављено Италијану било је да ли је један од циљева у наредној години пласман на Завршни мастерс.

- Наравно да да. Али, не волим да постављам превисоке и конкретне циљеве. Важно је да напредује. Знам да имам доста простора за напредак - закључио је Синер.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

ПРАВНИ ПОСТАО ЛЕГЛО ЗАРАЗЕ: Погледајте како нам изгледају факултети због банде блокадера (ФОТО/ВИДЕО)