НОВАК ИЗАБРАО ПАРТНЕРА: Ево са ким ће Ђоковић тренирати у Мелбурну
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић одлучио је да током карантина у Аустралији тренира са Филипом Крајиновићем, Домиником Тимом и Андрејом Рубљовом.
Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN
Први Гренд слем у години креће 8. фебруара, али су тенисери у обавези да у Мелбурн дођу најмање две недеље раније.
Они неће имати прилике много да се "мешају", тако да је и број тренинг партнера током те две седмице минималан.
"Марка" преноси да је Новак одлучио да у првој недељи тренира са земљаком, а у другој са Аустријанцем и Русом.
Ђоковић ће сезону стартовати 1. фебруара на АТП купу, који је померен из Бризбејна у Мелбурн и на ком Србија брани титулу.
Подсетимо, Надал је одлучио да његов тренинг-партнер буде Јаник Синер.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПРОСТАЧКЕ УВРЕДЕ НА РАЧУН НОВАКА ЂОКОВИЋА: Британци због овога треба да се стиде
21. 12. 2020. у 11:35
РЕКОРД ЈЕ СВЕ БЛИЖЕ: Ђоковић почео јубиларну 300. недељу на челу АТП листе
21. 12. 2020. у 08:30
НОВАК ЋЕ БРАНИТИ ТИТУЛУ СА СРБИЈОМ: Познато када Ђоковић почиње нову сезону
20. 12. 2020. у 18:01
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)
Најновије вести из Русије тичу се једног Србина, и то не било ког. А и не из било ког разлога: лекари су му се борили за живот, а он се и даље ничега не сећа!
23. 03. 2026. у 15:36
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)