НОЛЕТОВА ПОБЕДА: Аустралијан опен испунио жељу најбољег тенисера света
ОРГАНИЗАТОРИ Аустралијан опена донели су дефинитивну одлуку да на првом грен слему сезоне неће бити линијских судија, за шта се већ неко време залагао Новак Ђоковић.
Фото: EPA-EFE/MARK EVANS
Уместо линијских судија, сваки поен ће контролисати хок-ај систем, што је била пракса у другом делу прошле сезоне, због корона вируса.
У квалификацијама које ће се одржати у Уједињеним Арапским емиратима и у Катару, линијске судије ће бити ангажоване.
Ђоковић је неколико пута нагласио да је право време да технологија преузме примат у спорту, а и да је лакше да око соколово нон стоп одређује да ли је аут или није, с обзиром да је машина сто одсто тачна.
Нолета су подржале бројне тениске звезде попут браће Мекинро, али било је и оних који су му се супротставили, попут Надала и Мартине Навратилове.
Сада је јасно да је Ђоковићева струја однела победу у овом питању.
Препоручујемо
АНА И БАСТИЈАН СПРЕМИЛИ ЧЕСНИЦУ: Блистави пар прославио Божић по српским обичајима (ФОТО)
07. 01. 2021. у 10:13 >> 10:16
СКАНДАЛОЗНА ИЗЈАВА ТЕНИСКОГ СТРУЧЊАКА: Ђоковић често испада будала са својим глупостима
07. 01. 2021. у 15:44
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)
Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.
02. 12. 2025. у 19:33
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (1)