ЂОКОВИЋ ОПЛЕО УЖИЧКО КОЛО НА ТЕРАСИ: Србин направио прави шоу, фанови играли са њим (ВИДЕО)
НОВАК Ђоковић се баш забавља у Аделејду! Док се многи тенисери муче и кукају на карантин у Аустралији, Србин је пронашао начин како да прекрати време.
Фото: Принтскрин
Током дана се појавила вест како је Новак давао интервју на тераси новинарима, а сада је најбољи тенисер света оплео ужичко коло на балкану.
На опште одушевљење присутних Ђоковић је показао одакле долази, а публика је била у екстази као у срећним временима када би Ноле одиграо маестралан поен.
Србин је још једном показао ведар дух и сигурно ће бити прави на првом грен слему сезоне у Мелбурну.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести
Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.
02. 06. 2026. у 17:22
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (1)