КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ИЗ МЕЛБУРНА – НОВАКУ ПУКАО МИШИЋ: Ево шта Ђоковић каже о повреди и да ли ће изаћи на мегдан Раонићу

Марко Паунић
Марко Паунић

12. 02. 2021. у 14:30

СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић пласирао се данас у осмину финала Аустралијан опена у Мелбурну, пошто је победио 31. играча света Американца Тејлора Фрица после пет сетова, 7:6, 6:4, 3:6, 4:6, 6:2.

КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ИЗ МЕЛБУРНА – НОВАКУ ПУКАО МИШИЋ: Ево шта  Ђоковић каже о повреди и да ли ће изаћи на мегдан Раонићу

ФОТО: ЕПА

И на први поглед требало би сви да се радујемо, али изјава најбољег играча света после меча и те како је забрињавајућа.

Питање је да ли ће Србин и моћи да изађе на мегдан Милошу Раонићу, а уз то Ђоковић је рекао да му је и физиотерапут рекао да је дошло до пуцања мишића и да је у појединим тренутцима размишљао да преда меч.

На питање како се осећа Новак је деловао задовољно...

- Лепо ментално, емотивно, сјајно се осећам. Извукао сам меч у оваквим условима, јединствена ситуација. Један од најбољих тренутака у мојој каријери, да победим у оваквој стиуацији, почео је Новак, а онда је кренуо онај забрињавајући део изјаве.

- Нико не зна како се ја осећам, размишљао сам да ли да одустанем. Само сам могао да сервирам, остало нисам могао ништа да урадим на терену. Притиснуо сам сервис и у петом сету сам се осећао мало боље и поносан сам на себе, али и забринут сам. Мислим да ми је пукао мишић, што је потврдио и физиотерапеут турнира.  Чудан осећај и бол, чим сам одиграо тај поен, знао сам шта се дешава. Не знам да ли ћу моћи да изађем на терен за два дана, рекао је Новак Ђоковић.

И наравно забринуо све, с обзиром да нема пуно времена до меча са Милошем Раонићем, ако уопште га буде и било...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕНЕСАНСА ЛУКЕ ЈОВИЋА У МИЛАНУ: Србин је постао главни џокер Серђа Консеисаа

РЕНЕСАНСА ЛУКЕ ЈОВИЋА У МИЛАНУ: Србин је постао главни џокер Серђа Консеисаа

НА последња два лигашка меча српски репрезентативац је улазио са клупе и тресао мрежу, а нову прилику да потврди да се налази у великом успону форме имаће вечерас од 20.45 када Удинезе буде угостио Милан на "Фриулију".

11. 04. 2025. у 08:34

ИЗДАО РУСИЈУ И ОДАБРАО АЛБАНИЈУ: Ово му се десило када је од Руса примао златну медаљу на Европском првенству (ВИДЕО)

ИЗДАО РУСИЈУ И ОДАБРАО АЛБАНИЈУ: Ово му се десило када је од Руса примао златну медаљу на Европском првенству (ВИДЕО)

Сваки човек је рођен слободан и једнак у достојанству и правима. Тим речима почиње Универзална декларација о људским правима, али... када особа за том слободом посегне, може да рачуна да се то некоме неће свидети. Шта ће потом бити, зависи од обе стране. Пред вама је прича управо о оном тренутку "некоме се то није свидело".

10. 04. 2025. у 20:44

ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Масовне ликвидације грла, лешеве бацају у јаме и заливају кречом - ничу сточна гробља широм земље

ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Масовне ликвидације грла, лешеве бацају у јаме и заливају кречом - ничу сточна гробља широм земље

"УКОЛИКО би дошло до новог избијања, било би неопходно поново дефинисати зоне ограничења у радијусу до 10 километара. То би значило не само тестирање скоро више од 120.000 грла стоке, повећан ризик даљег ширења заразе, пооштравање ветеринарских мера и значајна ограничења стављања производа у промет, већ и да се не предузимају мере које су изнад свих неопходних мера порекла са фарми."

11. 04. 2025. у 15:23

Коментари (6)

РЕНЕСАНСА ЛУКЕ ЈОВИЋА У МИЛАНУ: Србин је постао главни џокер Серђа Консеисаа