ПРЕ ПЕТ ГОДИНА ИЗГУБИО ФИНАЛЕ АО Данас поражен на челинџеру од 212. играча света
ДОК први грен слем сезоне улази у другу недељу, некадашњи број један и петоструки финалиста Ози опена, Енди Мареј, покушава да се врати на АТП тур преко челинџера.

Фото: EPA-EFE/YOAN VALAT
Британац је ове недеље у италијанском Бјелију стигао до финала где га је без трофеја оставио 212. играч света Иља Марченко победом 6:2, 6:4.
Мареј је иначе 125. на АТП листи, а пре пет година је играо последње од пет финала у Мелбурну и изгубио од Новака Ђоковића.
Тридесеттрогодишњи Украјинац је узео два брејка у првом и један у другом што му је било довољно за тријумф, а Мареј ниједном није успео да дође ни до брејк лопте.
Украјинац је на турнир у Италију дошао из дохе где је покушао да се пласира на Ози опен, али је елиминисан у првој рунди од Белгијанца Копејанса.
Препоручујемо

ПОД ЈАКИМ САМ ТАБЛЕТАМА ПРОТИВ БОЛОВА: Не знам каква је штета начињена мом телу, опоравак је приоритет!
14. 02. 2021. у 14:42 >> 14:44

НОВАК ВРИШТАО НА СВОЈУ ЛОЖУ: Сав бес Ђоковић искалио на стручни штаб
14. 02. 2021. у 13:18 >> 13:37

ЛЕГЕНДА СУМЊА У НОВАКОВУ ПОВРЕДУ: Радио је већ такве ствари, тенисери чувајте се
14. 02. 2021. у 12:26

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)