РУСКИ БАЈКЕРИ ЧЕСТИТАЛИ НОВАКУ: Није им сметало ни што је у финалу победио њиховог земљака

НОВАК Ђоковић имао је занимљив први дан после освајања Аустралијан опена, чак су му честитали бројни Руси, иако је победио њиховог тенисера Данила Медведева.

РУСКИ БАЈКЕРИ ЧЕСТИТАЛИ НОВАКУ: Није им сметало ни што је у финалу победио њиховог земљака

Фото: Твитер

Многи Срби појавили су се на плажи Брајтон, где је уприличено церемонијално фотографисање са пехаром Аустралијан опена.

Новак је прекинуо чак једно венчање, дао аутограм беби која ће се тек родити, а доста Срба појавило се са заставама наше земље.

Нису били једини који су желели да честитају Новаку, појавила се и група руских бајкера, која је са заставом “руски мотоциклисти” овековечила овај тријумф.

Честитали су му на тријумфу, иако је њихов Данил Медведев поражен у борби за свој први Гренд слем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.

02. 06. 2026. у 20:42

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (1)

СРПСКА КОШАРКА У НЕВЕРИЦИ: Гори интернет од коментара, једни у шоку, други захтевају хитне промене!