БИВШИ ТРЕНЕР НОВАКА ЂОКОВИЋА ХВАЛИ НИКА КИРЈОСА: Има све што је потребно да освоји Вимблдон

Александар Илић
Александар Илић

23. 02. 2021. у 15:24

ЛЕГЕНДАРНИ немачки тенисер Борис Бекер говорио је о контроверзном Аустралијанцу Нику Кирјосу.

БИВШИ ТРЕНЕР НОВАКА ЂОКОВИЋА ХВАЛИ НИКА КИРЈОСА: Има све што је потребно да освоји Вимблдон

Фото: EPA-EFE/DEAN LEWINS

Немачки стручњак имао је неслагања са Кирјосом после Адриа тура када је од напада Аустралијанца бранио Новака Ђоковића. ипак одлучио је да га похвали. 

"Имали смо неслагања у прошлости, али морам да признам да сам импресиониран његовим ставом на терену. Меч против Тима је био један од најбољих на турниру. И даље мислим да има све што је потребно да освоји бар један Вимблдон. Са таквим сервисом и снаго удараца... Све зависи од њега", рекао је Бекер.

Ник Кирјос је елиминисан у трећем колу од Доминика Тима, иако је на почетку имао 2:0 у сетовима. 

Његов највећи успех на Гренд слемовима био је четвртфинале Аустралијан опена 2015. године, као и ВИмблдона годину дана раније. 

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова врши притисак на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала

ВЛАХОВИЋ СЕ ДОКАЗАО ТУДОРУ! Српски ас својим голова "врши притисак" на Хрвата да га уврсти међу стартних 11 против Реала

ДЕРБИ осмине финала Светског клупског првенства одиграће Реал Мадрид и Јувентус који се састају на "Хард рок стадиону" у Мајамију (21.00).

01. 07. 2025. у 10:34

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)

МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.

01. 07. 2025. у 12:48

Коментари (0)

СТИХОВИ КОЈИ СЕ ПАМТЕ: Књижевно вече са Небојшом Миловановићем у Фондацији Mozzart „Поезија жива” по други пут очарала публику