СНИМАК КОЈИ ЈЕ ОДУШЕВИО НОВАКА: Ђоковићева занимљива објава на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 03. 2021. у 20:16

Најбољи тенисер планете Новак Ђоковић поделио је занимљив видео на ком се, како каже, види чиста страст и љубав према тенису.

СНИМАК КОЈИ ЈЕ ОДУШЕВИО НОВАКА: Ђоковићева занимљива објава на друштвеним мрежама (ВИДЕО)

FOTO: EPA

Тако и делује, јер на снимку десетине малишана из Африке, стрпљиво чека свој ред да удари лоптицу једном или двапут, пре него се врати на крај реда.

Са друге стране је тренер који баца лоптице играчима и играчицама и посвећује сваком пажње колико је то могуће.

Ђоковић је у својој објави означио и Јаника Ноу, некадашњег француског тенисера и оца прослављеног кошаркаша Жоакима Ное.

“Ово је чиста љубав и страст за тенисом. Обожавам овај видео и шаљем захвалност тренерима који су га направили. Тако креативно, свака част! ПС. Свиђа ми се како певају и цупкају док чекају свој ред да ударе лоптицу”, написао је Ђоковић.

Неко од тих дечака или девојчица можда касније догура до висина АТП или WТА листе. За сада делује као да имају енергију и расположење за тако нешто.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе

У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.

21. 10. 2025. у 07:30

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинули Захар Морозов и Виталиј Чазов (ВИДЕО)

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинули Захар Морозов и Виталиј Чазов (ВИДЕО)

Откако је почео рат у Украјини, вести које се тичу погибије Руса углавном се тичу оног што Руска Федерација зове "специјална војна операција", али трагедије се дешавају и ван ратом захваћених подручја.

21. 10. 2025. у 14:22

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (1)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...