"МОЈ ШАМПИОН НОВАК ЂОКОВИЋ ЋЕ ДА СРУШИ СВЕ РЕКОРДЕ": Легендарни тенисер није бирао речи да нахвали најбољег играча света
ТЕНИСЕР из Индије Леандер Паес има 47 година и још увек не размишља да оконча каријеру. Он је говорио и о Новаку Ђоковићу, а о њему је причао у суперлативима.

Фото: АП
Паес је освоио освојио осам гренд слем титула у дубл конкуренцији, а има и 10 титула у миксу. Ипак, поред својих достигнућа највише цени оне које је остварио Ђоковић.
Ноле се тренутно спрема за турнир у Монте Карлу, а за то време пљуште похвале на рачун Србина од стране Индијца који верује да ће Новак да обори још рекорда, а предвиђа му још једну титулу на Ролан Гаросу.
- Мој шампион Новак Ђоковић ће да сруши све рекорде. Он ће сигурно да покуша да спречи Надала да освоји још један Ролан Гарос, жели да освоји свој други трофеј у Паризу - рекао је један од најстаријих тенисера на свету.
Упркос броју година, Паес нема намеру да престане да се бави "белим спортом".
- Свестан сам да иду Ролан Гарос, Вимблдон и Олимпијске игре, на то ћу се концентрисати. Одувек сам био патриота и верујем да само најбољи требају да репрезентују своју земљу - закључио је Паес.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
(Мондо)
Препоручујемо

БАЛКАНСКИ ФЕНОМЕН: Златан Ибрахимовић са уважавањем говорио о пријатељству са Новаком! (ВИДЕО)
24. 03. 2021. у 16:50 >> 17:00

НОВАКОВА ГРОМОГЛАСНА ПОРУКА ЗАПАДУ: Бомбардовање вам никада нећемо заборавити! (ФОТО)
24. 03. 2021. у 15:45

НОЛЕ ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ КОЛЕГИ: Вамос, Делпо! Буди јак мој пријатељу (ФОТО)
24. 03. 2021. у 15:02

СРЕЋАН РОЂЕНДАН, ТРЕНЕРУ: Ноле честитао диван дан Маријану Вајди (ФОТО)
24. 03. 2021. у 14:47

ИТАЛИЈА НА НОГАМА! Ово су сви нестрпљиво чекали!
НАКОН вишемесечног чекања коначно је дошло време за почетак престижног италијанског првенства у одбојци, а ми смо вам поводом тога направили тикет састављен од парова првог кола који су данас на програму.
20. 10. 2025. у 13:00

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!
Најновије вести из НБА лиге тичу се најбољег кошаркаша света - и то са шокантним разлогом: Никола Јокић би могао да напусти Денвер нагетсе.
20. 10. 2025. у 20:01

Мосвка рекла "ЊЕТ" Америци: "Нема говора, не пристајемо на то - рат у Украјини се неће тако завршити"
"ТАЈ ОДГОВОР је добро познат, и доследност позиције Руске Федерације се не мења."
20. 10. 2025. у 15:40 >> 16:03
Коментари (0)